Web.
Care.

Co je Web Care. a co služba obsahuje.

O změny na tvých webových stránkách se postaráme přednostněji a to i v pátek a o víkendech. Jinak je ti naše podpora k dispozici od pondělí do čtvrtka.

O tvůj web se postaráme 7 dní v týdnu.

Websitepoint - WebCare

WebCare.

Prémiová podpora 7 dní v týdnu.

Využití.

600 Kč / měsíčně

1. Půl hodina.

+30 minut čistého času měsíčně pro změny na webu 7 dní v týdnu.

2. Do dne.

Zapracování změn přednostněji a to nejdéle do 24 hodin.

3. Víkendy.

Zapracování změn v pátek i o víkendech.

4. Průběžně.

Průběžné SEO pro vyhledávače a změna pozic klíčových slov.

5. Kontrola.

Kontrola Google Analytics a Google Trends.

6. Funnely.

Prodejní funnely a další napomáhající software.

Jak.

1. Změny.

Změny na tvůj web zapracujeme nejpozději do následujícího dne a to v pátek i o víkendech. Máte k plánu dalších 30 minut měsíčně.

2. SEO optimalizace.

Nevyužiješ-li těchto 30 minut, tak je využijeme na SEO optimalizaci, čímž zvýšíme dohledatelnost tvého webu ve vyhledávačích.

3. Aktualizace.

Celý web ti budeme pravidelně aktualizovat dle preferencí google a seznam, což pomáhá pro organické vyhledávání ve vyhledávačích.

4. Funnely.

Do stránek zapojujeme další funkce, které nám odhalí jak lépe cílit web pro vyhledávače a návštěvníky, jako jsou Google Trends,  Hotjar a další...

Jako majitel firmy chápu, jak důležité je mít webové stránky, které jsou stále aktuální, bezpečné a optimalizované pro vyhledávače. WebCare ti přináší klid mysli, vědomí, že tvůj web je v dobrých rukou. Díky rychlé reakci na změny, průběžné optimalizaci a prémiové podpoře, WebCare zaručuje, že tvůj online obchod funguje bezchybně, zatímco se můžeš soustředit na to, co děláš nejlépe - růst tvého podnikání.

Robert Popp Zakladatel Websitepoint

Nenech si ujít příležitost k úspěchu!

V dnešní době může být těžké najít spolehlivé služby a odborníky, kterým můžeš skutečně věřit. Stovky našich spokojených klientů mohou dosvědčit, že jsi našel to pravé místo.

Proč se k nám nepřidat? Nenech se zastrašit nejistotou. Dovol nám ukázat ti, co pro tebe můžeme udělat, a zjisti, proč se naši klienti na nás obrací a tvoří s námi jejich další nové projekty.

,,Nečekej, už včera bylo pozdě. Klikni na odkaz a získej konzultaci zcela zdarma."
Tvá cesta k úspěchu začíná právě teď. Proč otálet?