Kalkulace ceny.
Investice.

V dnešním digitálním věku je klíčové mít nástroje, které vám umožní rychle a efektivně plánovat a rozhodovat se. S naší online kalkulačkou můžete snadno a okamžitě vyhodnotit návratnost vaší investice. Už žádné složité výpočty na papíře nebo nejasné odhady. Spočítejte si svou investici s námi a udělejte správné rozhodnutí pro svou budoucnost.

Jednorázově

0 Kč

0.00 Kč s DPH

Výroba nebo redesign webových stránek, tvorba textů na web, propojení na sociální sítě a další práce, které jsou nutné provádět z naší strany při výrobě.

Tvorba webu


Propojení


Grafické služby


Ostatní služby


Prvotní nastavení systémů

Měsíčně

0 Kč / měs

0.00 Kč s DPH

Výběr měsíční licence a obsah prováděných prací v daným kalendářním měsíci. Výběr licence, prostoru pro vaše e-maily. Výčet služeb je uveden v každém balíčku.

Webový plán


Prostor pro e-maily


Rezervační systém


Doplňkové funkce

Ročně

0 Kč / rok

0.00 Kč s DPH

Nákup a vedení domén zahrnuto v ceně. Správa domény znamená, že domény ověřujeme u různých poskytovatelů a měníme DNS záznamy.

Webový plán


Prostor pro e-maily


Registrace domén


* U jiných domén je cena na vyžádání.

Nenech si ujít příležitost k úspěchu!

V dnešní době může být těžké najít spolehlivé služby a odborníky, kterým můžeš skutečně věřit. Stovky našich spokojených klientů mohou dosvědčit, že jsi našel to pravé místo.

Proč se k nám nepřidat? Nenech se zastrašit nejistotou. Dovol nám ukázat ti, co pro tebe můžeme udělat, a zjisti, proč se naši klienti na nás obrací a tvoří s námi jejich další nové projekty.

,,Nečekej, už včera bylo pozdě. Klikni na odkaz a získej konzultaci zcela zdarma."
Tvá cesta k úspěchu začíná právě teď. Proč otálet?