E-shop.
Katalog.

Chcete začít nabízet vaše produkty on-line?

Představte je v tom nejlepším světle, ať už jen ve formě katalogu nebo kompletního e-shopu s přímým prodejem. Proměňte návštěvníky vašeho webu v zákazníky.

Instalace: od 5.000 Kč.
Licence: od 790 Kč / měsíčně.

Funkce ti umožní

  • členění produktů pomocí kategorií a tagů

  • možnost zapnutí filtrování u výpisu produktů dle kategorií a tagů

  • využití regionů pro dopravu a rozdílnou cenotvorbu

  • nastavit cenovou hranici objednávky pro dopravu zdarma

  • omezit typy dopravy na konkrétní produkty

  • napojit XML feedy (Heureka, Zboží, Google)

websitepoint

Produkty

Vytvořte vizuálně atraktivní detail produktu – sestavíte ho blok po bloku přesně podle vašich potřeb. Samozřejmostí jsou i všechny potřebné parametry jako je název, cena, popisek, stav skladových zásob nebo i více variant produktů (např. velikostí).

Objednávky

Spravujte všechny přijaté objednávky na jednom místě. Získáte detailní přehled o zákazníkovi, doručení či objednaných produktech. U objednávky můžete změnit stav platby a fáze jejího vyřizování. Pro každý stav navíc můžete automaticky odeslat e-mailovou notifikace zákazníkovi.

websitepoint
websitepoint

Doprava a platba

Spravujte typy dopravy a platby. Pro každou z nich navíc můžete definovat vlastní cenu a také povolit vzájemné kombinace, které zákazník může v nákupním procesu vybrat. Je možné dokoupit napojení platební brány ComGate, Stripe, GP Webpay nebo GoPay. 

Měny

Pro prodej v dalších zemích lze na e-shopu na solidpixels nastavit více měn. Další měny se vypočítají dle aktuálního kurzu od ČNB z vámi definované výchozí měny. Umožněte zákazníkům platit vlastní měnou. V kombinaci s funkcí jazykové mutace lze nastavit pro každou mutaci preferovanou výchozí měnu.

websitepoint