Školení.
Kurzy.

Proškolíme
tebe i tvůj tým.

Chceš proniknout hlouběji do světa sociálních sítí a SEO a vytěžit z toho maximum? Zajistíme školení pro tebe i tvé kolegy a posunete se zase o kousek dál. Nebo se chcete naučit pracovat s nástroji Adobe? Vše jsme schopni zajistit.

Websitepoint a Solidpixels

Nabídka
školení
&
kurzů

Sociální sítě.

Naučíme vás naplno využívat jejich potenciál. Pomůžeme vám vybudovat vztah se zákazníky a objevíte skvělou formu propagace služeb a produktů.

Instagram.

Tvořte originální obsah, budujte svoji komunitu, prezentujte vaši značku, bavte a prodávejte!

Facebook.

Dávno to není jen o „lajcích“ od vašich zákazníků. Se sociálními sítěmi jdou dělat zázraky. My vám to ukážeme. Ať jste začátečník nebo téměř profík!

Adobe.

Zveme vás na náš intenzivní kurz Adobe Creative Suite, kde se naučíte využívat širokou škálu nástrojů a technik, které nabízí Adobe pro grafický design, video editing, web design a mnoho dalšího.

Tento kurz je určen jak pro úplné začátečníky.

Youtube.

Připojte se k našemu komplexnímu školení YouTube Mastery, kde vás provedeme krok za krokem od základů až po pokročilé techniky pro úspěch na YouTube.

Tento kurz je určen jak pro úplné začátečníky.

SEO školení.

Naučíme vás základy i detaily SEO. Zjistíte, jak nastavit svůj web/e-shop, abyste byli vidět tam, kde vás lidé hledají.

Copywriting.

Poradíme vám, jak na atraktivnější texty, které budou nejen bavit, ale také prodávat a prezentovat váš brand.

Nenech si ujít příležitost k úspěchu!

V dnešní době může být těžké najít spolehlivé služby a odborníky, kterým můžeš skutečně věřit. Stovky našich spokojených klientů mohou dosvědčit, že jsi našel to pravé místo.

Proč se k nám nepřidat? Nenech se zastrašit nejistotou. Dovol nám ukázat ti, co pro tebe můžeme udělat, a zjisti, proč se naši klienti na nás obrací a tvoří s námi jejich další nové projekty.

,,Nečekej, už včera bylo pozdě. Klikni na odkaz a získej konzultaci zcela zdarma."
Tvá cesta k úspěchu začíná právě teď. Proč otálet?