Případová studie.

Jak probíhá výroba?

Chceš vědět, jak naše služby pomohly ostatním? Procházej naše případové studie a uvidíš reálné výsledky práce s námi. Reálný příběh, skutečný úspěch.

Obchod.

Poptávka. Nabídka. Souhlas.

1. Poptávka.

Máte zájem o webové stránky od nás? V sekci Konzultace zdarma na sebe práskni pár informací a požadavků a my se ti co nejdříve ozveme. Domluvíme si termín a vše probereme.

2. Konzultace zdarma.

Při samotné konzultaci se podíváme na to, jaké máš domény, jaký projekt chceš postavit (nebo redesignovat) a rovnou ti doporučíme pár zásadních podnětů a předáme část našeho Know How.

3. Cenová nabídka.

Po konzultaci, vyslovíš-li souhlas, ti připravíme cenovou nabídku a pošleme ti ji na tvůj e-mail (odkaz na náš web). Bude tam uvedeno vše, na čem jsme se společně domluvili.

4. Digitální souhlas.

Tuto nabídku můžeš jednoduše potvrdit vyplněním údajů v dolní části, jako jsou Jméno, Příjmení, e-mail a telefon. Následné souhlasy a pak tlačítkem "Uzavřít smlouvu elektronicky" s námi uzavřeš smlouvu. Toto ti přijde i na tvůj mail.

5. První fakturace.

V prní fakturaci se standardně nachází částka za výrobu webových stránek, nebo poměr, na kterém jsme se domluvlil. Také se tam můžou objevit částky na zakoupení domén, které ještě nevlastníš a rovnou ti je budeme kupovat.

Poznámka: Domény, které vlastníš a budeme si je v čase přesouvat k nám, jako administrační kontakt (ty zůstáváš dále jako majitel), se budou fakturovat cca 14 dní před expirací dané domény.

Vývoj.

Mock-Up. Předání. Finální zapracování. Nasazení.

1. Struktura webu.

Než se pustíme do návrhu samotného webu, budeme od tebe potřebovat základní údaje k webu, jako je například položky v navigačním menu. Dále na jaké doméně web finálně pojede a jaké chceš e-maily založit u nás (máš-li zájem).

2. Dodání podkladů.

Jako další podklady potřebujeme od tebe texty (máš-li nějaké - nemáš-li, klidně vytvoříme), obrázky (máš-li nějaké - nemáš-li, zakoupíme ti je na fotobance Adobe Stocku. Na přípravu dat od nás máte 30 dní zdarma. Následující měsíc ti bude fakturováno zpětně.

3. Mock-Up.

Po dodání struktury webu začneme pracovat na návrhu (Mock-Upu) tvých webových stránek. Když nám dodáš v brzké době i texty a fotky, tak je na web rovnou zapracujeme. Při předání návrhu ti rovnou i vysvětlíme, proč je web vytvořen tak, jak je vytvořen.

4. Zapracování požadavků.

V tento moment je další chvíle pro tebe. Budeme od tebe potřebovat znát tvé podněty, změny, úpravy. Prostě vše, aby jsi byl spokojený s výsledkem. Tyto požadavky co nejdříve zapracujeme a dáme ti info.

5. Nasadit web.

Jakmile je tvůj web připraven dle tvých představ, budeme od tebe potřebovat písemný požadavek na nasazení webu. K tomu potřebujeme jak tento pokyn, tak i na jakou doménu to máme nastavit. Jakmile nám to přijde, web nasadíme.

6. Technická kontrola.

Po nasazení webu probíhá z naší strany technická kontrola jako je třeba odhalení nefunkčních prokliků, rychlost načítání webu a optimalizace obrázků. V neposlední řadě také finální kontrola responzivity pro mobilní telefony a tablety.

7. Základní SEO optimalizace.

Pro každý projekt v základu nastavíme klíčová slova a popisky pro každou podstránku webu. Máš-li od nás placené SEO, pravidelně se o tato klíčová slova a popisky budeme starat.

8. Druhá fakturace.

V druhé fakturaci se můžou nacházet například extra práce, zakoupení fotografií na web z Adobe Stock, dodatečný nákup domén apod. O extra pracích, nebo překročení času na výrobu webu budeš od nás vždy předem informován.

Donastavení.
Příplatky.

Google Analytics. Google Search Console. Webmaster Tools. Hlídání konkurence. SEO optimalizace.

1. Platformy.

Pro každý webový plán nastavujeme různé podpůrné softwary jako Google Analytics, Google Search Console, Webmaster Tools od Seznamu nebo nástroje na hlídání konkurence.

2. Příplatkové služby.

Dle objemu využívaných služeb nastavíme další nástroje. Ty se ti pak promítnou do pravidelné fakturace. Může se jednat o vytváření článků do blogu, správa sociálních sítí a jiné.

3. Doplňkové služby.

Podle toho, jestli k webu máš další doplňky, tak ty standardně nastavujeme v průběhu přípravy. Může se ale stát, že některé budeme moci nastavit až po spuštění samotného webu.

4. Analýzy.

Ke každému webovému projektu po spuštění automaticky nastavujeme Google Analytics (data o návštěvnosti tvého webu). Kdykoliv si můžeš od nás zažádat o tyto analýzy. Budeš je mít od nás v našem společném WhatsAppu.

5. Pravidelná fakturace.

Na závěr všeho u nás nastavujeme pravidelné fakturace (měsíční nebo roční, podle toho co jsi si zvolil). Fakturujeme vždy po uplynutí měsíce.

Příklad: smlouvu podepíšeš 16.6., tak do 15.7. máš licenci webu zdarma. Od 16.7. do 15.8. ti budeme 15.8. fakturovat za předchozí měsíc. A takto to pokračuje dál, dokud s námi budeš spokojený. Před výročím smlouvy tě měsíc předem upozorníme.

Podpora.
Blog.

Následná péče.

1. Podpora.

K dispozici jsme ti od pondělí do čtvrtka. 9:00 - 17:00. Vyřešíme vše potřebné a jsme ti v nehorším případě nápomocni, když budeš cokoliv potřebovat.

2. Prémiová podpora.

K dispozici jsme ti od pondělí do pátku. 9:00 - 17:00. V sobotu a v neděli od 12:00 - 17:00. Vyřešíme vše potřebné a jsme ti nápomocni kdykoliv v tomto čase. Po předchozí domluvě i v pozdních hodinách.

3. Články a blog.

Mimo naši otevírací dobu podpory můžeš klidně využít nápovědy na našem webu. Nebo také Blog, kde uvádíme mnoho praktických rad.

Nenech si ujít příležitost k úspěchu!

V dnešní době může být těžké najít spolehlivé služby a odborníky, kterým můžeš skutečně věřit. Ale stovky našich spokojených klientů mohou dosvědčit, že jsi našel to pravé místo.

Proč se k nám nepřidat? Nenech se zastrašit nejistotou. Dovol nám ukázat ti, co pro tebe můžeme udělat, a zjisti, proč se naši klienti k nám tak rádi vrací a tvoří s námi jejich nové projekty.

Nečekej, až ti unikne příležitost. Klikni na odkaz a získej konzultaci zcela zdarma. Tvá cesta k úspěchu začíná právě teď. Proč bys měl otálet?