Nabídka služeb

Dobrý den,
na základě naší domluvy Vám zasíláme cenovou nabídku na tvorbu vašeho webu.

Proč si vybrat právě nás?
Je za námi stovky úspěšných projektů. Jen za rok 2022 se u nás narodilo 60 webů, které jsou vidět na Google a Seznam a tím pádem na tyto stránky přivádíme potenciální zákazníky. Návštěvníky webů vždy vedeme k jasnému cíli = nákupu, kontaktu či jiné "akci". Vedeme návštěvníka ke konverzi, kterou měříme, upravujeme a zefektivňujeme.

Více o tom, jak na projektech pracujeme...

Všechny projekty, které připravujeme, jsou stavěné tak, aby návštěvníka webu, pokud možno levnou organickou cestou, přivedl na web. Web je vždy koncipován pro akvizici = k vaší potřebě. Na web implementujeme CRM systémy s mail marketingovými službami, abychom Leada (návštěvníka) proměnili ve vašeho klienta. Pro automatizaci například používáme aplikace: Raynet, SalesForce, PipeDrive, HubSpot, Microsoft Dynamics, nebo Google Cloud. Nebo i obyčejné tabulky od Google. A to defacto vždy v kombinaci se službou Ecomail ,Smartemailing nebo Postmark. Případně Calendly a jiné cloud řešení pro on-line rezervace. V určité kombinaci použití software třetích stran tak nemusíte zaplatit za tyto služby ani korunu.

Jakmile je web hotov, věnujeme se více organickému dosahu přes vytváření obsahu, linkbuildingu (zpětné odkazy), hlídání konkurence, klíčových slov a pozic umístění. Měříme indexaci stránek a dbáme, aby se obrázky optimalizovali dle kvality připojení k internetu. Aby byl web prostě vždy rychlý.

Pro analýzy využíváme Google Analytics, Google Ads, Google Search Consol a Hotjar, což nám ukáže mnohem více dat o chování návštěvníků na vašem webu. Momentálně se připravujeme na certifikaci Google Workspace Partner.

Obsah, nemá li to negativní vliv na samotné SEO, posouváme dopředu, nebo dozadu v obsahu stránek. Pro další data používáme aplikace třetích stran, za které platíme nemalé licenční poplatky. Nicméně jenom tehdy můžeme doopravdy pomoct = máme data. Řídíme se zásadně daty, nikoliv pocity. Web od nás je prostě postupem času vyladěný do posledního detailu.

Během jednoho roku, a naší správě, se u nás projekt dostane na minimální hodnotu kvality zdrojového kódu 95%. Taktéž zvýšíme pozice na Google a Seznam (PageRank a Srank). Do roka je web od nás vyladěný až tak, že jej slabozrací a nevidomí spoluobčané mohou používat bez sebemenších problémů. Tyto všechny faktory jsou důležité pro vyhledávače.

Netřeba platit drahé reklamy, když do roka se web bude objevovat sám a to za minimální náklady.

Data o chování návštěvníků (a pochopení) jsou pro nás alfou omegou. Ne nadarmo nám momentálně věří něco málo přes 800 klientů s více než 1.100 projekty, přičemž nespokojenost s našimi službami (a odchod někam jinam za lepším) je 1,94% za celou dobu naší působnosti na trhu. Pracujeme i pro velké značky, jako je například společnost Notino, která věří v naše služby. Naše společnost je tak partnerem u projektu www.salonlocator.cz pro společnost Notino s.r.o. včetně mobilní aplikace Notino Partner (https://apps.apple.com/cz/app/notino-partner/id1639127150?l=cs), kterou nyní najdete v 7 krajinách Evropské Unie a do 2 let bude dostupná ve všech zemích, jak je nyní Notino se svým e-shopem. Tuto službu momentálně využívá přes 13.000 uživatelů v ČR a každý měsíc roste o tisíce nových uživatelů.

Pro 96% našich klientů nejsme nákladem, ale investicí a výhodným obchodním partnerem.

Fakta, aneb na co si dáváme pozor při výrobě...

 1. Rychlejší web přináší více klientů i radosti: Kód stránek od nás je čistý a tím se web rychle načítá. Rychlost načítání webu není jen o skvělém zážitku vašich návštěvníků, ale má přímý vliv na konverzní poměr.

 2. Kvalita fotek: Automaticky upravujeme všechny fotografie tak, aby se načítaly co nejrychleji a co nejkvalitněji. Což má opět za následek rychlé načítání webu.

 3. Více než 80 % lidí web navštíví z mobilu: Všechny naše projekty stavíme tak, aby se správně zobrazovaly jak na počítačích, tak na tabletech a mobilních zařízeních.

 4. Organický dosah: Google a Seznam bude mít Váš web rád, jelikož se o něj budeme postupně starat. Web bez správy totiž zapadne do pozadí vyhledávání, kde vás níkdo nenajde.

 5. Minimalismus: Milujeme minimalistický design odproštěný od zbytečností a překážek, založený na skvělé typografii a kvalitních podkladech.

 6. Bezpěčí dat: S námi střežíte data vašich klientů bez kompromisů a budete připraveni na rizika číhající na Internetu. Mezi webem a návštěvníkem webu dochází ke komunikaci, která je bezpečně zašifrovaná pomocí SSL certifikátu.

 7. GDPR: Platformou chráníme data vašich uživatelů v souladu se směrnicí GDPR a obsahuje všechny technologické funkce nezbytné pro uchovávání, správu i mazání kontaktů v souladu se všemi nařízeními.

 8. Ochrana proti zasílání spamů: Důmyslná technologie chrání vás i vaši schránku před nevyžádanou poštou. Zabraňuje totiž robotům zneužít vaše webové formuláře.

 9. Data ze sociálních sítí: Aktualizujte svůj firemní Facebook, nebo Instagram a rovnou obsah automaticky načteme na vašem webu. Magie!

 10. Znát data je úspěch mezi konkurencí: Na stránky ihned po spuštění instalujeme měřící nástroje Google Analytics, Google Search Consol, Hotjar (sledování pohybu návštěvníků) a mnoho dalších softwarů, které nám pomáhají ladit váš web.

Cenová nabídka

Poskytovatel:

Cloud Business s.r.o.
Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov
Czech Republic

IČ: 01668005
DIČ: CZ01668005

Emaily: web@websitepoint.cz, nebo web@cloudbusiness.cz
Podpora: podpora@cloudbusiness.cz

Podpora: +420 777 718 915 (Marcela Marková)
Mobil: +420 777 775 777 (Robert Popp - jednatel)

W: www.cloudbusiness.cz | www.websitepoint.cz


Za přípravu webových stránek:

0 Kč


Chcete za web platit měsíčně, nebo na rok dopředu? Při roční platbě ušetříte minimálně 2.400 Kč.

Měsíční plnění

1.000 Kč

Roční plnění

9.600 Kč

Licence (Web Profi)

990 Kč

Web Hosting

v ceně licence

Správa www (web care mini)

v ceně licence

Mail hosting

10 Kč

SSL certifikát

v ceně licence

Licence (Web Profi: 12 x 790 Kč)

9.480 Kč

Web Hosting

v ceně licence

Správa www (web care mini)

v ceně licence

Mail hosting (12 x 10 Kč)

120 Kč

SSL certifikát

v ceně licence


Vysvětlení pojmů

Co je licence Web Profi?
Platíme skvělé servery, aby se web načítal rychle. Rychlejší web přináší více klientů i radosti. Optmimalizujeme obrázky pro rychlé načítání. Mezi webem a návštěvníkem webu dochází ke komunikaci, která je bezpečně zašifrovaná pomocí SSL certifikátu, který máte v ceně licence. Pravidelně data zálohujeme. Vyvíjíme nové funkce a jdeme na ruku vyhledávačům. Prostor na serverech je web hosting, který máte v ceně licence.

Co je služba Web Care Mini?
Vy nám posíláte co na web potřebujete zadat a my to za vás na web vložíme. Zároveň se postaráme o správné zobrazení na mobilech i tabletech. Vše správně popíšeme pro vyhledávače Google a Seznam. Web, o který se nebude nikdo starat, nebude mít žádné výsledky.

(v ceně licence máte od nás: cca 15 minut čistého času měsíčně)

Co je mail hosting?
Je vyhrazené místo na našich serverech, které jsou určené pro vaše e-maily. Profesionální web by měl mít e-mail na své doméně. Proto s tímto rovnou počítáme a to za 10 Kč měsíčně. Vše je šifrováno SSL certifikátem a pravidelně zálohujeme, jako je tomu u webů. I kdyby jste tuto službu nevyužívali, ponecháváme ji, jelikož na doméně založíme e-mail na adminu (admin@domena.cz), která se hodí pro přístupy do všech systémů, které budeme potřebovat spárovat s vašim webem.


Příplatkové služby

Domény:
Doporučujeme, abychom si doménu vzali pod naši správu. Vy jste vždy majitelem, my jsme technickým správcem. Domény si kdykoliv můžete převést k jinému registrátorovi domén. Domény jsou prodlouženy na základě vystavené a proplacené proforma-faktury, která bude zaslána minimálně 14 dní před samotnou expirací domén. Doména s koncovkou .cz stojí u nás 290 Kč na rok a k tomu účtujeme 120 Kč za správu domény, zálohy, SSL apod. Jedna doména komplet na rok je tedy za 410 Kč.
(Níže definujte počet domén)

SEO optimalizace:
Pro každý projekt můžeme poskytnout ihned po spuštění SEO optimalizaci, která vám pomůže se do roka dostat ve vyhledávačích nahoru. Chcete-li, abychom se Vám o SEO starali pravidelně, zaklikněte níže. Z velké části stačí SEO optimalizaci provádět jeden celý rok. Během této doby vyladíme vše potřebné a v dalších rocích se stačí namátkově dívat (4x do roka), zda-li se něco velmi nezměnilo v klíčových slovech, nebo chování návštěvníků na vašem webu.
Doporučení pro Vás: postačí 30 minut měsíčně za + 500 Kč
(Níže definujte, jestli máte zájem o SEO)

Na základě potvrzení této cenové nabídky vám budeme fakturovat. Samotné webové, či jiné práce, započnou po připsání částky na náš bankovní účet. Není-li uvedeno jinak. Uvedené ceny jsou platné 14 dní od doby vytvoření této cenové nabídky. Finální cena se může lišit dle doplňkových služeb (domény apod.). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH, jsme plátci DPH.

Podpisem či elektronickým odsouhlasením Uživatel souhlasí s veškerým obsahem Obchodních podmínek a Zásad ochrany osobních údajů. Uživatel dále souhlasí, že mu veškeré proforma faktury, daňové doklady i upozornění budou ze strany Poskytovatele zasílány na e-mail Uživatele, který je uvedený v této smlouvě. Uživatel odesláním elektronického souhlasu uzavírá tuto smlouvu na základě vytvořené cenové nabídky (viz. výše).

Výpovědní doba webových stránek: 1 rok

Uživatel souhlasí, že se s produktem (předmětem smlouvy) Cloud Business s.r.o. náležitě seznámil a bude při instalaci, přípravě www vyvíjet maximální součinnost. Tato smlouva nahrazuje všechna předchozí ústní, nebo písemná ujednání smluvních stran vztahujících se k předmětu této smlouvy. Úprava je možná pouze písemným dodatkem.

Obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů jsou uvedeny také v patičce www.

Licenční smlouvu uzavírá

Dále jen jako Uživatel. Odesláním formuláře potvrdíte cenovou nabídku a elektronicky podepíšete licenční smlouvu s námi.

Základní údaje

Zadejte prosím jak si u nás máme poznačit váš nový projekt.
Typ projektu*
Označte prosím jestli se jedná o webové stránky, nebo e-shop.

Fakturační údaje (Uživatel)

Na toto číslo založíme hromadnou WhatsApp konverzaci pro úpravy na webu.
Vyplňte svoji společnost, nebo vaše jméno (živnostenský list)
vyplňte, zdali podnikáte a máte platný ŽL
vyplňte, zdali jste plátci DPH

Licenční plnění (Uživatele)

Součástí licence je služba Web Care Mini
 • Vyberte: měsíčně / ročně
 • 1) Měsíčně: 1.000 Kč
 • 2) Ročně: 9.600 Kč (ušetříte 2.400 Kč)
Vyberte si, jestli chcete, abychom se starali o váš web
 • Vyberte: bez / základní / pravidelně od 500 do 2000 Kč
 • 1) nechci SEO
 • 2) chci provést úvodní SEO (+2.000 Kč jednorázově)
 • 3) chci pravidelné SEO (+ 500 Kč / 30 minut měsíčně)
 • 4) chci pravidelné SEO (+ 1.000 Kč / 60 minut měsíčně)
 • 5) chci pravidelné SEO (+ 1.500 Kč / 90 minut měsíčně)
 • 6) chci pravidelné SEO (+ 2.000 Kč / 120 minut měsíčně)
Vydefinujte nám prosím počet domén. Za každou doménu .cz budeme účtovat 410 Kč za rok.
 • Vyberte: 1 hlavní / 2 / 3 / 4 / 5...
 • 1) jedna hlavní doména (1 ks)
 • 2) jedna hlavní a další 1 doména (2 ks)
 • 3) jedna hlavní a další 2 domény (3 ks)
 • 4) jedna hlavní a další 3 domény (4 ks)
 • 5) jedna hlavní a další 4 domény (5 ks)
 • 6) jedna hlavní a dalších 5 domén (6 ks)
 • 7) jedna hlavní a dalších 6 domén (7 ks)
 • 8) jedna hlavní a dalších 7 domén (8 ks)
 • 9) jedna hlavní a dalších 8 domén (9 ks)
 • ?) Mám jich více, vydefinuji je v poznámce
Vyberte si, jestli chcete s námi pracovat i o víkendech. Jestli ne, vyberte Web Care mini.
 • Vyberte: Web Care mini / Web Care Weekend
 • 1) Web Care mini (součástí licence)
 • 2) Web Care Weekend (+500 Kč / + 30 minut času na úpravy i o víkendech)
Napište nám, jaké domény máte, nebo jaké byste chtěli.
Napište nám případně svými slovy, co si přejete.

Povinné souhlasy